blank

وزیر ارتباطات: به دلیل حجم زیاد شکایت دانشجویان و طلاب در حال تحصیل برای رایگان نبودن استفاده اینترنت ِسایت‎های آموزش مجازی، با دستور رئیس‎جمهور بسته اینترنت ۶۰ گیگی به دانشجویان و طلاب داده می‎شود.

دانشجویان و طلاب در حال تحصیل دو هفته وقت دارند برای دریافت این بسته در سامانه ictgifts.ir ثبت‎نام کنند و ظرف ۲ هفته بسته برای آن‎ها فعال می‎شود.

به اطلاع کلیه طلاب و روحانیون محترم می‌رساند با پیگیری مرکز خدمات حوزه‌های علمیه و با همکاری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات جهت کمک به امر آموزش در شرایط بیماری کرونا بسته‌های هدیه اینترنت رایگان در اختیار طلاب و روحانیون محترم قرار می‌گیرد.

طلاب و روحانیون محترم جهت دریافت این هدیه می‌بایست به سایت https://ictgifts.ir مراجعه نموده و فرآیند ثبت‌نام خود را تکمیل نمایند. لطفاً به نکات ذیل توجه فرمائید:

1⃣ مهلت استفاده از این ثبت نام از تاریخ 1399.11.25 به مدت 15 روز بوده و قابل تمدید نمی‌باشد.
2⃣ بسته هدیه با حجم 60 گیگا بایت و برای مدت شش ماه پیش بینی شده است و حداکثر بعد از گذشت 10 روز از اتمام مهلت ثبت‌نام در حساب کاربری فعال می‌گردد.
3⃣ در این طرح امکان استفاده از اینترنت همراه و ثابت(ADSL) فراهم شده است و جهت احراز هویت درج شماره همراه تحت مالکیت کد ملی اظهار شده در مراحل ثبت نام الزامی است. در صورتی که شماره همراه شما در سامانه مغایر اعلام شد ساده‌ترین راه برای حل مسئله، خرید شماره اعتباری جدید و فعال‌سازی آن با کد ملی خود و سپس انجام ثبت‌نام با شماره جدید می‌باشد.
4⃣ هر کد ملی یک مرتبه حق ثبت نام در سامانه را دارد لذا در درج اپراتور و شماره همراه دقت نمایید. پس از تکمیل فرآیند ثبت‌نام، به هیچ وجه امکان تغییر اطلاعات وجود نخواهد داشت.
5⃣ در صورتی که به‌دلیل عدم وجود اطلاعات پایه‌ای، ثبت نام با موفقیت انجام نشود، در آخرین مرحله ثبت نام، امکان ثبت اعتراض در سامانه پیش بینی شده است.
6⃣ این بسته شامل طلاب و روحانیون ایرانی،پرونده غیر مسدود مرکز خدمات، در قید حیات و در حال تحصیل

کانال رسمی اطلاع‌رسانی و پاسخگویی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه منطقه کاشان*
آدرس:بلوار شهید مطهری، انتهای کوچه بیان دهم
? تلفن: 03155545802 و 03155545801

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید