blank

مدیرکل مشاوره و تعالی خانواده مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از واریز هدیه نقدی 43 هزار و پانصد ممتاز تحصیلی (همسر و فرزندان طلاب) به خدمات کارت آنها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام حیدری بیان کرد: یکی از برنامه‌های معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات تجلیل از ممتازین تحصیلی همسر و فرزندان طلاب و روحانیون (ایرانی و غیر ایرانی/ شیعه و سنی) است که با پرداخت هدیه نقدی و در قالب اردو و همایش مورد تقدیر قرار می‌گیرند.
وی ادامه داد: در سال تحصیلی 99-98 نزدیک به 43 هزار و 500 نفر از همسر و فرزندان طلاب معیارهای لازم را دارا بودند؛ با توجه به محدودیت‌های کرونایی هدیه نقدی به حساب ممتازین واریز شده است و لوح سپاسی برای ممتازین مقطع ابتدایی از طریق پست ارسال می‌گردد.
مدیر کل مشاوره و تعالی خانواده با اشاره به اینکه برای تمام ممتازین ایرانی (همسر و فرزندان) خدمات کارت صادر شده است، افزود: طلاب و روحانیون گرامی جهت دریافت خدمات کارت به شعب مرکز خدمات استان خود مراجعه نموده و بعد از دریافت، آن را فعال نمایند تا امکان برداشت وجه ایجاد شود.
وی از طلاب و روحانیون درخواست کرد: در حفظ و نگهداری خدمات کارت دقت کافی را انجام دهید زیرا خدمات کارت تمام مزایای کارت بانکی را دارد.
حجت الاسلام حیدری با بیان اینکه هدیه نقدی ممتازین تحصیلی طلاب و روحانیون غیر ایرانی به حساب سرپرست آنها واریز گردیده است، گفت: افرادی که سال گذشته نیز ممتاز بوده‌اند و خدمات کارت در سال گذشته برای آنها صادر شده بود، همان کارت سابق شارژ شده است.
وی تأکید کرد: در صورت مفقود شدن یا فراموش کردن رمز خدمات کارت به مرکز خدمات استان خود مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید