blank

مدیرکل مشاوره و تعالی خانواده مرکز خدمات حوزه‌های علمیه از واریز هدیه نقدی 43 هزار و پانصد ممتاز تحصیلی (همسر و فرزندان طلاب) به خدمات کارت آنها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز خدمات حوزه‌های علمیه، حجت الاسلام حیدری بیان کرد: یکی از برنامه‌های معاونت خانواده و امور فرهنگی مرکز خدمات تجلیل از ممتازین تحصیلی همسر و فرزندان طلاب و روحانیون (ایرانی و غیر ایرانی/ شیعه و سنی) است که با پرداخت هدیه نقدی و در قالب اردو و همایش مورد تقدیر قرار می‌گیرند.
وی ادامه داد: در سال تحصیلی 99-98 نزدیک به 43 هزار و 500 نفر از همسر و فرزندان طلاب معیارهای لازم را دارا بودند؛ با توجه به محدودیت‌های کرونایی هدیه نقدی به حساب ممتازین واریز شده است و لوح سپاسی برای ممتازین مقطع ابتدایی از طریق پست ارسال می‌گردد.
مدیر کل مشاوره و تعالی خانواده با اشاره به اینکه برای تمام ممتازین ایرانی (همسر و فرزندان) خدمات کارت صادر شده است، افزود: طلاب و روحانیون گرامی جهت دریافت خدمات کارت به شعب مرکز خدمات استان خود مراجعه نموده و بعد از دریافت، آن را فعال نمایند تا امکان برداشت وجه ایجاد شود.
وی از طلاب و روحانیون درخواست کرد: در حفظ و نگهداری خدمات کارت دقت کافی را انجام دهید زیرا خدمات کارت تمام مزایای کارت بانکی را دارد.
حجت الاسلام حیدری با بیان اینکه هدیه نقدی ممتازین تحصیلی طلاب و روحانیون غیر ایرانی به حساب سرپرست آنها واریز گردیده است، گفت: افرادی که سال گذشته نیز ممتاز بوده‌اند و خدمات کارت در سال گذشته برای آنها صادر شده بود، همان کارت سابق شارژ شده است.
وی تأکید کرد: در صورت مفقود شدن یا فراموش کردن رمز خدمات کارت به مرکز خدمات استان خود مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست