blank

حضور و اقامت حضرت آیت الله امامی کاشانی (دام عزه) در زائرسرای حضرت ولی عصر (عج)

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی اجتماعی خط امان کاشان ، حضرت آیت‌الله محمد امامی کاشانی (دام ظله) ضمن حضور و اقامت در زائرسرای خط امان مشهد اردهال از پروژه ساخت سالن اجتماعات حضرت ولی عصر (عج) بازدید نمودند و با توجه به تکمیل سالن اجتماعات دستور برگزاری مراسم روز تجلیل از مقام معلم مدرسه عالی شهید مطهری تهران را در محل این سالن صادر فرمودند.

شایان ذکر است  سالن اجتماعات موسسه فرهنگی اجتماعی خط امان کاشان واقع در مشهد اردهال  در فضایی به وسعت حدود 10000 متر مربع  در ضلع شمالی زائرسرا به زیر بنای 1200 متر مربع مطابق با آخرین استاندارد‌ها ساخته شده است که با بهره برداری از آن شاهد ارتقای فضای فرهنگی، آموزشی موسسه خواهیم بود. این سالن شامل سالن آمفی تئاتر، سالن لابی و یک سالن چند منظوره جهت صرف غذا و برگزاری نمایشگاه و … می باشد .

در ادامه ی حضور حضرت آیت الله امامی کاشانی (دام عزه) ایشان ضمن زیارت حضرت سلطانعلی ابن امام محمد باقر (ع) در نماز جمعه منطقه اردهال شرکت نمودند و در مصاحبه با خبرگزاری های محلی منطقه مشهد اردهال ضمن بر شمردن برکات اقامه نماز جمعه از اهالی منطقه دعوت نمودند تا نسبت به حضور حداکثری در این فریضه الهی مشارکت نمایند.

*** موسسه فرهنگی اجتماعی خط امان کاشان ***

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید