blank

با فیلمبرداری برخی از پلان های فیلم خروج که در مشهد اردهال کاشان صورت گرفت باعث اقامت کارگردان و برخی از بازیگران شامل آقایان محمد رضا شریفی نیا و کامبیز دیرباز و عوامل فیلمبرداری فیلم بمدت یک هفته در زائر سرای حضرت ولی عصر (عج) وابسته به موسسه فرهنگی اجتماعی خط امان کاشان شد.
به نقل از روابط عمومی موسسه خط امان ، آقای حاتمی کیا ضمن بازدید از زائرسرای حضرت ولی عصر (عج) از اقدامات شایسته حضرت آیت … امامی کاشانی در ایجاد چنین فضاهای معنوی  تقدیر و تشکر نمودند و برای ایشان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون داشتند.
فیلم خروج که یک فیلم اجتماعی-درام بوده به نویسندگی و کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا و هنرمندی فرامرز قریبیان، پانته‌آ پناهی ها، جهانگیر الماسی، گیتی قاسمی، محمدرضا شریفی‌نیا، مهدی فقیه، سام قریبیان، محمد فیلی، آتش تقی‌پور، اکبر رحمتی، رامین پورایمان، محسن صادقی نسب و کامبیز دیرباز، نخستین بار در سی هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر به نمایش گذاشته شد.
این فیلم داستان گروهی از کشاورزان روستایی را روایت می‌کند که شرکت سهامی آب، هنگام تخلیه سد آب شور به اشتباه آب را روانهٔ زمین‌های کشاورزی آنها می‌کند و باعث خرابی تمامی محصولات آنها می‌گردد. آنها پس از آن که از طریق مسئولین سد، دهیار، بخشدار و امام جمعه موفق به به سمت تهران عازم می‌شوند و طولی نمی‌کشد که خبر سفر آنها در تمام رسانه‌ها پخش می‌شود و این موضوع باعث ایجاد محبوبیت و مشکلاتی برای آنها می‌گردد.

blank

*** موسسه فرهنگی اجتماعی خط امان کاشان ***

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید