جلسه مرکز خدمات حوزه های علمیه منطقه کاشان با مدیریت مدرسه علمیه ابوتراب امامی کاشانی (ره)

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی اجتماعی خط امان کاشان، در جلسه ای با حضور اعضاء مرکز خدمات و مدیریت محترم مدرسه حجت الاسلام محمد باقر اکبرزاده، درباره ی مسائل فرهنگی اجتماعی گفتگو و تبادل نظر شد.

در این دیدار مرکز خدمات درباره ی افتتاح جشنواره ی قرآن عترت ویژه ی همسران و فرزندان طلاب اطلاع رسانی کرده و از دغدغه های مقام معظم رهبری ، مراجع و مدیران مدارس علمیه کشور که باعث ایجاد آسیب های اجتماعی فرهنگی در بین خانواده های طلاب گردیده است؛ بیان داشت مرکز خدمات با افتتاح این مهم نقشی بسزایی در رفع و جلوگیری این آسیب ها داشته است .

در این جشنواره از رشته هایی مانند تصحیح حمد وسوره ، روخوانی و روان خوانی قرآن ، حفظ دعای هفتم صحیفه سجادیه و نهج البلاغه برای خانواده های طلاب برگزار شده است .

وی افزود یکی از مسائل مهم و قابل توجه در این زمینه اطلاع رسانی در مورد این جشنواره بوده است که با تلاش و پیگیری های مرکز خدمات ، این مرکز بصورت حضوری در مدارس علمیه و جلسات با مدیران و معاونین تهذیب به این مهم دست پیدا کرده است، لذا مدیران برای اطلاع رسانی به خانواده های طلاب از طریق تلفن یا دیگر راه های ارتباطی، ما را در این امر یاری کنند .

یکی از موضوعات مهم این جشنواره برگزاری مسابقات برای همسران و فرزندان طلاب  با سنین زیر 15 سال و 15 سال است که با اهدا جوایزی همراه خواهد بود ،همچنین دوره‌هایی مجازی از طریق سایت سخا  و با استفاده از اساتید مجرب برگزار خواهد شد.

در ادامه جلسه مدیریت محترم مدرسه ،حجت الاسلام محمد باقر اکبرزاده ضمن تشکر از همکاران در مرکز خدمات از این طرح استقبال کرده و خاطرنشان کردند که در اطلاع رسانی به سایر خانواده های طلاب خواهند کوشید و امید است با همگانی کردن این گونه طرح ها و جوایزآن ، مرکز خدمات باعث بهبود و بهتر شدن این گونه برنامه ها شوند.

*** موسسه فرهنگی اجتماعی خط امان کاشان ***

blank blank

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید