blank

توافق نامه بین موسسه و دانشگاه علوم پزشکی کاشان

طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اجتماعی خط امان کاشان جلسه ای در مورخ 1400/8/25 در محل موسسه برگزار گردید که طی آن امکان استفاده زوج‌های جوان دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی کاشان از مجموعه اقامتی حضرت ولی عصر(عج) مشهد اردهال محقق گردید.

در این جلسه دکتر رضایی با حائز اهمیت قرار داشتن حوزه فرهنگی جوانان به خصوص در موضوع ازدواج، یکی از مهمترین رسالت ها و دغدغه های موسسه فرهنگی اجتماعی خط امان کاشان را مسئله رفاهی طلاب و دانشجویان برشمردند و برای هر گونه ارائه خدمات به این اقشار اعلام آمادگی نمودند.

درادامه جلسه محمدجهاندار نیز اظهار داشتند این دیدار در راستای پرداختن به مسائل مربوط به اولویت فرهنگی ازدواج در دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شده و بیان داشتند یکی از اولویت‌های فرهنگی دانشگاه تشکیل باشگاه زوج‌های جوان بوده‌است که قصد داریم در این حوزه علاوه‌بر پرداختن به مسائل آموزشی و پژوهشی تسهیلات رفاهی نیز برای زوج‌های جوان دانشجو فراهم آوریم.

blank

این جلسه که با حضور دکتر رضایی مدیر عامل موسسه و رضا سیاهکاری معاونت سرمایه گذاری و گردشگری موسسه و محمدجهاندار مدیر فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی کاشان و عباس خادم کارشناس فرهنگی دانشگاه برگزار شد مقرر گردید تا با گسترش روابط میان موسسه و دانشگاه علوم پزشکی در حوزه فرهنگی توافق نامه همکاری جهت برگزاری مراسمات فرهنگی  نیز منعقد گردد.

 

*** موسسه فرهنگی اجتماعی خط امان کاشان ***

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید