blank

توافقنامه همکاری بین موسسه فرهنگی اجتماعی خط امان کاشان با کانون نخبگان شاهد و ایثارگر کشور

طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اجتماعی خط امان کاشان جلسه ای در مورخ 1400/09/07 در محل موسسه برگزار گردید که طی آن علاوه بر امضاء توافق نامه همکاری در حوزه فرهنگی و اجتماعی، امکان استفاده خانواده های نخبگان شاهد و ایثارگر از مجموعه اقامتی حضرت ولی عصر(عج) مشهد اردهال محقق گردید.

در این جلسه طی برگزاری جلسه هم اندیشی با حضور طلاب پایه های 9 و 10 مدرسه علمیه با دبیرکل نخبگان شاهد و ایثارگر، آقای پهلوان عباسی  با بیان خاطراتی از حضرت امام خمینی (ره) بر ثبات قدم در این راه و توصیه مبنی بر آشنایی طلاب به زبان های خارجی جهت حفظ و نشر فرهنگ اسلامی در سطح بین المللی تاکید داشتند.

درادامه  پس از بازدید از مدرسه علمیه مرحوم حضرت آیت الله ابوتراب امامی کاشانی (ره) ، مسجد میرعماد، حمام سنتی میر عماد و مجموعه اقامتی و پژوهشی ضمن تقدیر و قدرانی از زحمات حضرت آیت الله امامی کاشانی (دام عزه) درجهت مشاوره و اعزام تیم های تخصصی در این زمینه اعلام  آمادگی نمودند.

این جلسه که با حضور پهلوان عباسی  دبیر کل نخبگان شاهد و ایثارگر کشور  و دکتر شهیدی نژاد نماینده تخصصی در عرصه گردشگری و همچنین دکتر رضایی مدیر عامل موسسه برگزار و مقرر گردید تا با گسترش روابط میان موسسه و کانون نخبگان شاهد و ایثارگر در حوزه فرهنگی  و اجتماعی از پتانسیل موجود در دو مجموعه در آینده‌ی نزدیک بیشتر استفاده گردد.

*** موسسه فرهنگی اجتماعی خط امان کاشان ***

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید