blank

توافقنامه همکاری بین موسسه فرهنگی اجتماعی خط امان کاشان با کانون نخبگان شاهد و ایثارگر کشور

طبق گزارش پایگاه اطلاع رسانی مؤسسه فرهنگی اجتماعی خط امان کاشان جلسه ای در مورخ 1400/09/07 در محل موسسه برگزار گردید که طی آن علاوه بر امضاء توافق نامه همکاری در حوزه فرهنگی و اجتماعی، امکان استفاده خانواده های نخبگان شاهد و ایثارگر از مجموعه اقامتی حضرت ولی عصر(عج) مشهد اردهال محقق گردید.

در این جلسه طی برگزاری جلسه هم اندیشی با حضور طلاب پایه های 9 و 10 مدرسه علمیه با دبیرکل نخبگان شاهد و ایثارگر، آقای پهلوان عباسی  با بیان خاطراتی از حضرت امام خمینی (ره) بر ثبات قدم در این راه و توصیه مبنی بر آشنایی طلاب به زبان های خارجی جهت حفظ و نشر فرهنگ اسلامی در سطح بین المللی تاکید داشتند.

درادامه  پس از بازدید از مدرسه علمیه مرحوم حضرت آیت الله ابوتراب امامی کاشانی (ره) ، مسجد میرعماد، حمام سنتی میر عماد و مجموعه اقامتی و پژوهشی ضمن تقدیر و قدرانی از زحمات حضرت آیت الله امامی کاشانی (دام عزه) درجهت مشاوره و اعزام تیم های تخصصی در این زمینه اعلام  آمادگی نمودند.

این جلسه که با حضور پهلوان عباسی  دبیر کل نخبگان شاهد و ایثارگر کشور  و دکتر شهیدی نژاد نماینده تخصصی در عرصه گردشگری و همچنین دکتر رضایی مدیر عامل موسسه برگزار و مقرر گردید تا با گسترش روابط میان موسسه و کانون نخبگان شاهد و ایثارگر در حوزه فرهنگی  و اجتماعی از پتانسیل موجود در دو مجموعه در آینده‌ی نزدیک بیشتر استفاده گردد.

*** موسسه فرهنگی اجتماعی خط امان کاشان ***

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست